Makina Halısı Yıkama

Evlerimizde Kullanılan en sık halı çeşidi makine dokuma halı çeşididir. Makine halıları Otomatik halı dokuma makinalarin de seri şekilde üretilir.Kullanılan iplikler kimyasal boya kullanılarak boyanır. Bu yüzden halı  yıkama işleminde ,Türüne göre ayrılır Uzman personel tarafından özenle halı yıkaması gerçekleştirir.Peki buna göre makine halısı nasıl yıkanır.Makine halısında yıkamasında nelere dikkat edilmesi gerekir.

makine halı yıkaması günümüz şartlarında evlerimizde yapılması çok uygun değildir.Fabrikamızda sulu yıkama sistemiyle otomatik halı yıkama makineleriyle ve anti bakteriyel halı şampuanlarıyla halı yıkama işlemi gerçekleştirilir.Eğer evinizde sağlıklı ve hijyenik bir ortam istiyorsanız profesyonel halı yıkama işlemi yaptırmak istiyorsanız firmamız yumoş halı yıkama size bu hizmetleri sunmaktatır.

Halılarınız Personellerimiz tarafından evinizden ücretsiz şekilde alınır , fabrikamızda türlerine göre ayrılır , halı çırpma makinesinda tozlardan ayrıştırılır,otomatik halı yıkama makinesinde anti bakteriyel halı şampuanlarıyla yıkanır.Kapalı kurutma alanında kurutulduktan sonra özenle paketlenir ve siz degerli antalya halkına teslim edilir.Sizde aldığınız bu profesyonel hizmetin gönül rahatlığıyla evininizde hijyenik bir ortam sağlayıp gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Antalya halı yıkama fabrikası Yumoş halı yıkama.