Antalya Halı Yıkama Hizmeti

Profesyonel ekibimiz ve son gelişmiş teknolojik makinelerimizle Antalyahalıyıkama olarak Antalya ve çevresinde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Halı temizleme titizlik,önem ve tecrübe gerektiren bir iştir. Evdeki imkanlarla halı yıkama işlemi halılarınıza zarar verir.Biz halılarınızı son teknoloji ve %100 doğal deterjanlar ve antibakteriyel ilaçlar kullanıp halılarınızı ilk günki haline getirip tekrar kullanmanızı sağlarız.

Firmamız kalite standartları gereği iso 9001 ve TSE Standartlarına uygun bir şekilde çalışmaktadır.Uzman kadromuzla halılarınız evinizde güvenli bir şekilde teslim alınır ve size teslim edilir.Kalitemizdeki en büyük hedef siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Müşteri memnuniyeti için siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verdiğimizden kuşkunuz olmasın.Çünkü siz değerli müşterilerimiz bizim için bir referanssınız.

Birden fazla halı çeşiti olduğu için her halı çeşidine göre yıkama yöntemlerimiz vardır.Naylon,ipek,jute gibi halılarınızı doğal ve halınıza zarar vermeyecek deterjanlarla temizleyip size teslim ederiz.

Halı temizleme ve yıkama işlemlerinde kullanılan deterjanlar Aileniz ve sizin için önemlidir.Doğal ve antibakteriyel ilaçlar, halılarınızı kullandığınız ev ve iş ortamlarında çocuklarınız,arkadaşlarınız ve aileniz için önemlidir.Doğal detarjanlar çevrenizi alerjik hastalıklardan engeller.

Halılarınız yıkanıp temizlendikten sonra sıkılır.Sıkma işleminde hiçbir şekilde halılarınız zarar görmez.Halı temizleme işleminde halınızı kullandığınız ortama zarar verebilecek bakteriler yok edilir.

Halılarınız yıkandıktan sonra paketlenir ve evinize kadar teslim edilir.Halılarınız yıkandıktan sonra firmamız her türlü şikayetinize açıktır.Halılarınız yıkandıktan sonra siz değerli müşterilerimizin yorumları bizim için önemlidir.Çünkü siz bizim en büyük referansımızsınız.

Halı yıkamada öncü ve lider firma olmak için müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.Bize teslim ettiğiniz halılarınızı size İlk günkü gibi teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz.