Antalya halı yıkama fabrikası 02422416666

Antalya Halı Yıkama Sektörünün Öncü Firmalarından Olan Yumoş Halı Ve Koltuk Temizleme Yeni Fabrikasında Son Teknoloji Halı Yıkama Makinaları Ve Antibakteriyel Halı Şampuanlarıyla Antalya Halkına Hizmet Vermenin Gururunu Yaşammaktatır. Antalyan ın Başta Konyaaltı Halı Yıkama,Lara Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama Bölgeleri Dahil Tüm Antalya Halı Koltuk Yıkama Hizmet Vermekteyiz.
Bizler Antalya Yumoş Halı Temizleme Ailesi Olarak Herzamanki Özgüvenimizle Sektörün Öncü Firmalarından Biri Olarak Halı Yıkama Sektörünede Değerli Antalyalılara En İyi Hizmet Politikasından Ödün Vermeden Sizin Desteklerinizle Hizmet Vermekten Onur Duyacagız.
Antalya Yumoş Halı Temizleme Yıkama Hizmetlerini Yeni halı Yıkama Fabrikasında Yeni Makina Parkuruyla Hizmet Vermektetir. Antalya Koltuk yıkama Hizmetlerini Tecrübeli Kadrosu Ve Koltuk Yıkama Makinaları Ve Antibakteriyel Koltuk Şampuanları ile Evinize Gelip EVinizde Yıkamaktayız.Yıkandıktan Sonra Güvenle Kullanabileceginiz Koltuklarınızı Antibakteriyel Ve Tamamen Yeşil Kimya Ürünleri Koltuk Şampuanlarıyla Koltuklarınız Yıkanmaktatır.
Antalya Yumoş Halı Yıkama Firması Olarak Antalyada 10.000 Evden Fazla Eve Hizmet Vermenin Onurunu Ve Gururunu yaşatan Antalya Halkına Teşekür ederiz.Bizlere 02422416666 ve 05334357272 Numaralardan Ulaşabilirsiniz Yumoş Halı Temizleme Antalya Herzaman Hizmetinizde.